Çemberi Kırın – Hulya Kurt

Kariyerinizi bir çemberin içinde sıkışıp kalmış mı hissediyorsunuz? Kariyerinizde yükselmek mi, ilerlemek mi yoksa kendi işinizi mi kurmak istiyorsunuz? Yeni kitabım Çemberi Kırın – Kariyer Yolculuğu tam size göre!

Benzer süreçlerden geçtiğim için içinde bulunduğunuz çemberi iyi tanıyorum. Satış sekreteri olarak başladığım ve üst düzey pozisyonlara ilerlediğim çok uluslu bir şirkette 32 yıl geçirdikten sonra, koçluk tutkumu takip etmeye karar verdim. Yeni kitabım Çemberi Kırın – Kariyer Yolculuğu’nda kariyer gelişiminin ve yükselişinin ayrıntılarını anlatıyorum.

Çemberi Kırın – Kariyer Yolculuğu

Hülya Kurt, Çemberi Kırın kitabı ile iş dünyasındaki insanlara bir rehber ve yol haritalarını çizmede yardımcı bir kitap sunuyor. Yazardan Direkt Yayınevi’nden çıkan ve Kariyer Yolculuğu alt başlığı taşıyan eser; kurum değiştirmek isteyen, kurumlarında memnun olan veya tamamen alan değiştirmek isteyen herkes için bir kılavuz niteliğinde.

Bu İnteraktif Kitap ile;

  • Değerleriniz, güçlü yönleriniz ve becerileriniz hakkında daha net olabileceksiniz
  • Görünürlüğünüzü ve güvenilirliğinizi artırabileceksiniz
  • Yeni alışkanlıklar ve rutinler oluşturabileceksiniz
  • Kendine inanma olumlama tekniklerini kullanabileceksiniz. Evet, bunu yapabilirsiniz!
  • Korku ve stresi ele alıp ve üstesinden gelebileceksiniz
  • Çevrenizi ve profesyonel ağınızı analiz edebilecek ve kariyer gelişimi için gerekli adımları atabileceksiniz
  • Birincil sosyal medya aracı olarak LinkedIn’i etkili bir şekilde kullanabileceksiniz
  • Başarıya giden yolda kendi eylem planınızı oluşturabileceksiniz.

Çemberi Kırın – Kariyer Yolculuğu, size kesintisiz planınızı geliştirmek ve onu başarıyla uygulamak için ihtiyaç duyduğunuz tüm araçları sunar. Değerlendirip başarı hikayenizi yazmak sizin elinizde!

Kitap İmza Günü – İstanbul, Türkiye

Anjali Nolkha – Kitap İncelemesi

Etrafımızdaki veya bizimle ilgili bir şeyi değiştirmek asla kolay değildir. Genel olarak, sadece birinden tavsiye alırız, ancak o noktayı tam olarak bizim gördüğümüz yerden nadiren görürler. Yani, o anda her şeyin dengede olduğu, olumlu ve olumsuz tüm noktaların net olduğu bir yere ihtiyacımız var! Hülya Kurt’un yeni kitabı Çemberi Kırın – Kariyer Yolculuğu bu ihtiyacı gideren bir kitap. Kitabın adı ve kapak yazısı içeriği güzel anlatıyor.

Kitap, çok uzun zamandır istediğiniz ama bazı kısıtlamalar nedeniyle asla o zirveye çıkamadığınız bir şeyi hayata geçirmekle ilgili. Hayatınızın o kısmına ulaşmak için doğru yolu gösterecektir. Yazar adım adım uygulayarak oraya ulaşmanın yollarını anlatmış ama ondan önce varmak istediğiniz noktayı aramanız gerektiğine de değinmiş. Kitap, o noktayı aramanıza yardımcı olurken, ardından sizi bu meydan okumayı kabul etmeye ve hayalinizi gerçekleştirmeye hazırlıyor! Hedefi belirlemede GPS olacak ve ardından harekete geçmede yardımcı olacaktır. Sizi o kısma ulaşmaya zorlayacak ve zihniyetinizi tatmin edecek açıklamalarla dolu.

Kitap, kendinizi keşfetmenizi ve içinizde mutluluk yaratmanızı sağlayacak! Okuyun ve kendinizin en iyi versiyonu olun!

•Kitap çok iyi yazılmış ve hedefinize ulaşmak için gerekli olan her noktayı anlatıyor. Yazarın dili akıcı ve en iyi versiyonunuzu aramanıza yardımcı olacaktır. Kitabı okurken ve takip ederken bunu görebilirsiniz.

Çemberi Kırın – Kariyer Yolculuğu

Hülya Kurt, Çemberi Kırın kitabı ile iş dünyasındaki insanlara bir rehber ve yol haritalarını çizmede yardımcı bir kitap sunuyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top